BFK proti vláknitým řasám 1000g, Healty Pond BFK proti vláknitým řasám 1000g, Healty Pond

BFK proti vláknitým řasám 1000g, Healty Pond BFK proti vláknitým řasám 1000g, Healty Pond

BKF je ověřený, certifikovaný a registrovaný prostředek na likvidaci vláknité řasy.

Číslo registrace u MZČR Reg. č. 01-2119457268-30

Spolehlivě odstraňuje vláknité řasy ze dna jezírka.

BKF je přípravek se zaručeně vysokým a rychlým účinkem.

V novém praktickém obalu

 

 

BKF přípravek na likvidaci vláknité řasy je inovovaný produkt na jednoduchý a soustavný boj proti vláknitým řasám. Vláknité řasy prostředek nejprve umrtví, tím uvolní řasu od kamenů, řasy se začnou postupně uvolňovat. Část se vyplaví na povrch, část zůstane na dně jezírka. Vláknité řasy se často vyskytují v čisté a průzračné vodě dobré kvality. Nejsou škodlivé pro ryby a slouží spoustě malých organismů jako životní prostor. Jejich silné rozmnožení se vyskytuje při napuštění rybníka tvrdou pitnou vodou, bohatou na živiny a v jezírkách, kde je zanedbaná údržba. V udržovaných rybnících narušují vláknité řasy estetický dojem. Proto byl vyvinut tento speciální prostředek, aby zaručil zničení vláknitých řas bez použití těžkých kovů (např. Mědi).

 

Dávkování a použití:

BKF je ve formě smáčitelného prášku. Dávkuje se 50 g prostředku na 1 000 litrů rybniční vody. Přípravek nejlépe zabírá při použití v ranních hodinách za slunečného počasí. Při použití musí být pH vody v rozmezí 7 až 8. Přiměřené množství přípravku BKF třeba rozsypat na místa postižená vláknitou řasou, nikoliv však přímo na vodní rostliny. Uvolněné řasy po 5 dnech posbírejte skimmerem, vysavačem nebo síťkou. Řasy ze dna jezírka je nutné vysát, protože by mohly být dalším zdrojem řasení a jejich rozklad spotřebovává velké množství kyslíku.

Při dlouhodobém působení prostředku, je třeba zajistit dostatečné proudění vody v rybníku. Při rybnících s okrasnými rybami lze použít prostředek pouze tehdy, pokud je zaručeno dostatečné zásobování kyslíkem prostřednictvím oběhového čerpadla. V předepsaném množství nepůsobí toxicky na ryby ani rostliny v jezírku.

Objednací číslo 010
Výrobce HEALTHY POND
Hmotnost 1,00 kg
Dodací doba ihned
Množství na skladě 4 ks
Cena bez DPH 454,81 Kč
Cena vč. DPH 550,32 Kč

Dotaz k výrobku
Zpět

Diskuze k výrobku

Vložit příspěvek

Beatin Aqua s.r.o., Zámecké náměstí 50, Plzeň - Křimice 322 00, IČO: 27961176, DIČ: CZ27961176
© vyrobilo AG25 - Richard Bělohubý 2010
Beatin Aqua Beatin
Czech English Deutsch