Crystal Pond 250 ml přípravek na úpravu vody, Healthy Pond

Crystal Pond 250 ml přípravek na úpravu vody, Healthy Pond

Crystal Pond 250ml, přípravek na úpravu vody.

 

Křišťálově čistá voda za pár minut.

Crystal Pond změní vodu na kryšťálově čistou.

Upravuje celkovou kvalitu vody.

Neškodí rostlinám ani rybám

Eliminuje jednobuněčnou řasu / zelený zákal

 

Crystal Pond je přípravek určený k čištění zakalené vody v zahradním jezírku, která vzniká především v období množení řas. Odstraněním zakalení vody se upraví nejen její vzhled, ale i celkové životní prostředí vodních rostlin, ryb a jiných organismů. Přípravek je také účinný proti nejjemnějším nefiltrovatelným nečistotám, jako jsou fosfáty a sloučeniny těžkých kovů. Vzniklá kaše z vloček se dá snadno odstranit pomocí podběráku, nebo po dopadu na dno odsát jezírkovým vysavačem. Po aplikaci přípravku voda zůstane čirá.

 

Dávkování:

Přípravek smíchejte v potřebném množství (500 ml stačí na 10 000 litrů) s 10 litry vody, směs rozlijte po hladině rybníka pomocí konve. Důležité je, abyste zajistili dostatečnou cirkulaci vody. Nejlepší čas na aplikaci je časné odpoledne. Bezpodmínečně odčerpejte vzniklou vločkovitou kaši, protože jinak může dojít k nedostatku kyslíku pro ryby. Pokud z důvodu mimořádných vlastností vody nevznikne žádná vločkovitá kaše, je možno zvýšit dávkování o 50% - 100%.

 

Speciální upozornění:

Přípravek se přidává do vody, pokud je pH-hodnota více než 6 (pH-test) a změřena karbonátová tvrdost je nejméně 4 ° (KH-test). Poznámka: tyto podmínky splňuje 95% jezírek. Při aplikaci ve vyšších teplotách zajistěte dostatečnou cirkulaci vody a přísun kyslíku.

 

Nepoužívejte v případě, že jsou v jezírku jeseteři!

 

Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Nepoužívejte u zvířat určených ke konzumaci. Produkt nevystavujte vysokým teplotám a světlu.

Objednací číslo 074
Výrobce HEALTHY POND
Hmotnost 250 g
Dodací doba 2
Množství na skladě 2 ks
Cena bez DPH 190,91 Kč
Cena vč. DPH 231,00 Kč

Dotaz k výrobku
Zpět

Diskuze k výrobku

Vložit příspěvek

Beatin Aqua s.r.o., Zámecké náměstí 50, Plzeň - Křimice 322 00, IČO: 27961176, DIČ: CZ27961176
© vyrobilo AG25 - Richard Bělohubý 2010
Beatin Aqua Beatin
Czech English Deutsch