Jezírkový vysavač OASE Pondovac 4

Jezírkový vysavač Pondovac 4

Jezírkový vysavač Pondovac 4

 

Vysoce účinný vysavač, dvoukomorový čisticí systém. Účinný vysavač bahna.

 

Výkon 1700 W. Kabel 4 m. Vstupní hadice 5 m, výstupní hadice 2,5m. Možnost použití i v domácnosti. Průměr 380mm. Výška 685 mm.

Záruka 3+2 roky. Vysavačem snadným způsobem odsajete kal ze dna jezírka, zbytky odumřelých rostlin, části listí atd. Detritový kal můžete použít jako hnojivo pro rostliny. Jako příslušenství můžete využít trysky pro cílené odsávání mezi kameny nebo nástavce pro odsávání řas. Vysavač obsahuje dvě na sobě nezávislé komory, které umožňují bez přerušení sát nečistoty z vašeho jezírka.

 

Vyrobeno v SRN.

 

 

Když před několika lety OASE vyvinula dvoukomorový Pondovac 3, byla to bez příkras revoluce v údržbě zahradních jezírek. Nyní přichází nový typ, který starší, velmi úspěšný Pondovac 3 nahrazuje - vysavač pro zahradní jezírka Pondovac 4. Nový stroj bude mít bezpochyby těžkou úlohu, lety proveřený starší typ má skvělou reputaci co se výkonu, výdrže a hlavně spolehlivosti týče. Jaké jsou tedy výhody nového Pondovacu 4?

 

* Větší výkon

 

Starší Pondovac 3 měl udávaný výkon 1600W, nový Pondovac 4 má udávaný výkon motoru 1700W. Zdánlivě malý rozdíl pohých 200W se však výrazně projevuje na sacím výkonu - podívejte se sami, jak jsme porovnávali reálný výkon Pondovacu 3 a Pondovacu 4 v našem koupacím jezírku

 

* Vnitřní konstrukce

 

Vnitřní konstrukce strojů zůstala prakticky beze změny, zachován zůstal systém vahadel, který spolehlivě přehazuje výkon morotu do jedné či druhé komory. Co se změnilo, jsou 3 pružné klapky, které jsou oproti staršímu typy vyrobeny z jiného materiálu, a navíc vyztuženy kovovou nerezovou přírubou, která by měla zajistit lepší dolehnutí klapky při podtlaku té které komory

 

* Nové koncovky a sací trubky

 

Opticky největší změna, kterou bežný uživatel zaznamená. Nové nástavce jsou až na ten pro vysávání bazénu prakticky shodné stěmi starými, obrovská změna ale nastává u sacích trubek. Jsou pevné, neprohýbají se, perfektně těsní.

 

Záruční a pozáruční servis!

 

Doprava po ČR zdarma.

Objednací číslo 50388
Výrobce OASE
Hmotnost 14,00 kg
Dodací doba 2
Množství na skladě 1 ks
Cena bez DPH 10 662,81 Kč
Cena vč. DPH 12 902,00 Kč

Soubor ke stažení: pondovac_4.pdf (6.03 MB)

Dotaz k výrobku
Zpět

Diskuze k výrobku

Vložit příspěvek

Beatin Aqua s.r.o., Zámecké náměstí 50, Plzeň - Křimice 322 00, IČO: 27961176, DIČ: CZ27961176
© vyrobilo AG25 - Richard Bělohubý 2010
Beatin Aqua Beatin
Czech English Deutsch