O společnosti Beatin Aqua s.r.o.

Společnost Beatin Aqua s. r. o. byla založena v roce 2006.

 

Naše firma je výhradním distributorem polské firmy Aquael a Aqua Szut na českém a slovenském trhu. Firma Aquael je přední evropský výrobce (založena roku 1966) akvarijní a zahradní techniky. Dlouholetá tradice ve výrobě filtrací a čerpadel a ostatních komponentů pro akvária a zahradní jezírka je zárukou kvality a inovativního přístupu. Od roku 2012 jsem se také stali distributorem předního evropského výrobce akvarijní a zahradní techniky firmy Aquael.

 

Na počátku roku 2011 společnost Aquael koupila část italské firmy Feberplast, a to výrobní program pod značkou Pet Inn. Na italských strojích vyrábí toalety pro kočky, přepravky pro zvířata a klece pro hlodavce a ptáky, společnost Beatin Aqua distribuje tyto výrobky v Čechách a na Slovensku. Sortiment Pet Inn se vyznačuje vysokou kvalitou plastových výlisků, moderním italským designem a širokým sortimentem barev.

 

Všechny námi prodávané výrobky jsou certifikované v rámci Evropské unie. Výrobky firmy Aqua Szut

a Aquael si díky své kvalitě a přijatelné ceně získaly oblibu ve většině evropských zemích. Na veškeré výrobky firmy Aqua Szut a Aquael poskytujeme záruční i pozáruční servis.

 

Voda je život. Tak jako se bez vody neobejdou lidé a zvířata ani zahradu si nemůžeme představit bez vody. Voda je též hlavním prvkem pro bytové a zahradní fontány. V tomto sortimentu výhradně zastupujeme na českém trhu německou firmu Seliger. Fontány Seliger jsou vyráběny v souladu s tradiční vědou Feng-Shui, kde zvyšuje voda životní energii (Chi) a přináší nám štěstí, zdraví a vitalitu.

 

Vodu nepoužíváme jen na zalévání rostlin, ale slouží i jako okrasný prvek pro naše potěšení. Fontána, potůček, vodopád nebo zahradní jezírko – voda oživuje každou zahradu. Naše firma Vám nabízí pomoc při realizaci a při udržování Vašeho zahradního jezírka. Jako přední český prodejce zahradní a jezírkové techniky nabízíme moderní výrobky, špičkovou kvalitu, vyzkoušenou bezpečnost a patřičnou garanci.

 

Na těchto stránkách najdete důležité informace o produktech naší firmy, které jsou potřebné pro realizaci dokonalého jezírka. Přinášíme Vám nádherný vodní svět do každé zahrady.

 

Jak mnohostranná a proměnlivá může být Vaše zahrada, stejně tak jsou různé možnosti pro vytvoření Vašeho jezírka.

 

Musíte se rozhodnout zda je pro Vás důležitější architektura nebo flóra a fauna. Chcete chovat ryby nebo radši vytvořit jezírko pro radost Vašich děti? Realizujete sami malé okrasné jezírko, nebo velkou koupací nádrž? Nabízíme ucelené technologické řešení pro Vaše zahradní jezírko. Naše firma spolupracuje s předními zahradnickými centry v našem kraji. V případě zájmu Vám rádi vyšleme odborníka za účelem odborné konzultace a případné následné realizace. První konzultace je nezávazná a bezplatná. Abyste posléze měli z Vašeho jezírka radost je třeba důkladně si promyslet, co chcete.

 

I v případě, že chcete přirozené jezero, bez čerpadla, filtračního zařízení a správného ošetření to není možné. Obsah kyslíku a výživných látek musíte regulovat, abyste předešli tvorbě řas, poraďte se s námi.

Obchodníkům i ostatním zákazníkům rádi zašleme katalog zdarma po vyžádání.

Beatin Aqua s.r.o. Vám nabízí techniku, která uspokojí i nejnáročnější požadavky.

 

Čerpadla a fólie pro větší i menší jezírka. Filtrační zařízení s různými výkony. Osvětlovací systém pro osvětlení dekorací v jezírku a mnoho dalšího.

Pet Inn Aqua Szut Aquael Comfy

KONTAKT

Beatin Aqua s.r.o.
Zámecké náměstí 50
322 00 Plzeň - Křimice
Česká republika

Jezírková technika, poradenství

tel.: 777 711 867
tel.: 775 050 519
E-mail: aqua-ZAVINOVADLO:beatin.cz

Interiérové a zahradní fontány

tel.: 777 711 867
tel.: 775 050 519
E-mail: aqua-ZAVINOVADLO:beatin.cz

Akvarijní technika, Pet Inn Products, COMFY

tel.: 777 711 867
tel.: 775 050 519
E-mail: aqua-ZAVINOVADLO:beatin.cz

PARTNEŘI

Beatin - výrobky pro kočky a psy

výrobky pro psy a kočky

Výroba potravinářských aditiv

Výroba potravinářských aditiv

Kontaktujte nás na Facebooku

Jsme na
Facebooku

Beatin Aqua s.r.o., Zámecké náměstí 50, Plzeň - Křimice
PSČ: 322 00, IČO: 27961176, DIČ: CZ27961176

:: registrace do eshopu ::

e-mail:
heslo:
Česky English Deutsch
prodej zahradní a akvarijní techniky