Stavební práce

Rodinné domy

Uvědomujeme si, že výstavba rodinného domu je složitý a náročný proces, a proto Vám v oblasti výstavby rodinných domů můžeme nabídnout komplexní servis a výstavbu na klíč.

 

Výstavba domu na klíč má spousty výhod. Její hlavní předností je ušetření vašeho času, ale i peněz. Díky výstavbě na klíč vám odpadá fyzická námaha při stavbě domu. Díky propracovanému plánu výstavby bude váš rodinný dům postaven v dohodnutém termínu.

 

Naše společnost se zaměřujeme v první řadě na kvalitu a na individuální přístup ke každému klientovi. Rodinný dům upravíme na míru dle vašich přání a potřeb.

 

Naše společnost zajišťuje dodávku kompletní stavby včetně všech řemesel a garantuje kvalitu, termíny i záruku.

 

Zdarma připravíme cenovou kalkulaci.

Revitalizace

Trápí vás netěsnící okna, děravá střecha, prosakující izolace nebo balkony před zřícením? Provedeme kompletní revitalizaci či zateplení vašeho domu. Starším rodinným, bytovým nebo panelovým domům vdechneme nový život. Díky revitalizaci a zateplení se stane vaše nemovitost komfortnější a úspornější. Revitalizovaným objektům se také výrazně prodlužuje životnost a zvýší se jejich hodnota na trhu s realitami.

 

Vyměníme veškerá okna i dveře, opravíme střechu, zateplíme obvodové zdivo domu, a to vše provedeme v předem dohodnutém termínu. Veškerý stavební odpad odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

 

Mezi výhody revitalizace patří výrazná úspora nákladů na vytápění domu a zlepšení tepelného pohodlí, prodloužení životnosti domu, pozitivní vliv na statiku domu a výrazné snížení opotřebení konstrukce domu, zlepšení akustiky uvnitř domu, omezení a zamezení tvorby vlhkosti a plísní uvnitř domu a vylepšení vzhledu domu a navýšení jeho hodnoty.

 

Domům vdechneme nový život!

Rekonstrukce

Naše společnost se věnuje dlouhodobě rekonstrukci rodinných domů, bytových a panelových domů i různých nebytových prostor. Naší předností je důraznost kladená na kvalitu a kreativitu práce. Provádíme komplexní rekonstrukce.

 

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a na bezchybně odvedené práci.

 

Rekonstrukce budov zahrnuje stavební a montážní práce zaměřené na obnovu, vylepšení či změny technických, ekonomických a estetických aspektů stavby. Při rekonstrukci vždy pečlivě vybíráme vhodné materiály.

 

Provádíme rekonstrukci bytů, rodinných domů, bytových domů a nebytových domů.

 

Vždy se snažíme provést rekonstrukci v co nejbližším možném čase a dodržet dohodnutý termín, která byl stanoven při zpracování konkrétní nabídky.

 

Kromě výstavby, rekonstrukce stavebních objektů a sanací, provádí naše firma také komplexní opravy fasád historických objektů, včetně obnovy původní štukové výzdoby, opravy poškozených říms, reliéfů, konzol a dalších zdobných prvků.

 

Důraz klademe na kvalitu a kreativitu.

Jezírka

Realizujeme okrasná jezírka, koupací jezírka, potoky, kaskády, kašny, fontány, izolace velkých nádrží, nádrže pro zasněžování.

 

Při realizaci jezírka na klíč zajistíme:

  • Výkopové práce
  • Po hrubých terénních pracích přichází na řadu ruční modelace či zdění - v případě, že jezírko obsahuje vyzděnou koupací či okrasnou část
  • Izolační práce - pokládka podkladové geotextilie a folii kaučukových či PVC zkušenými izolatéry, bez faldů a různých záhybů
  • Montáže filtračních systému na klíč, montáže filtrací k nefunkčním zahradním jezírkům
  • Dekorační práce, osazení kamene, kačírků,, betonových prvků či dřevěných konstrukcí
  • Asistence na stavbě vašeho zahradního jezírka, navržení technologie, svaření folie, montáž jezírkové filtrace.
  • Zdarma připravíme cenovou kalkulaci.
Pet Inn Aqua Szut Aquael Comfy

KONTAKT

Beatin Aqua s.r.o.
Zámecké náměstí 50
322 00 Plzeň - Křimice
Česká republika

Jezírková technika, poradenství

tel.: 777 711 867
tel.: 775 050 519
E-mail: aqua-ZAVINOVADLO:beatin.cz

Interiérové a zahradní fontány

tel.: 777 711 867
tel.: 775 050 519
E-mail: aqua-ZAVINOVADLO:beatin.cz

Akvarijní technika, Pet Inn Products, COMFY

tel.: 777 711 867
tel.: 775 050 519
E-mail: aqua-ZAVINOVADLO:beatin.cz

PARTNEŘI

Beatin - výrobky pro kočky a psy

výrobky pro psy a kočky

Výroba potravinářských aditiv

Výroba potravinářských aditiv

Kontaktujte nás na Facebooku

Jsme na
Facebooku

Beatin Aqua s.r.o., Zámecké náměstí 50, Plzeň - Křimice
PSČ: 322 00, IČO: 27961176, DIČ: CZ27961176

:: registrace do eshopu ::

e-mail:
heslo:
Česky English Deutsch
prodej zahradní a akvarijní techniky